kontakt@brzdacenalace.pl

+48 696 089 781

Nasz Zespół

Małgorzata Brach

Dyrektor żłobka i przedszkola
Zamknij

Małgorzata Brach

Dyrektor żłobka i przedszkola

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego i Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS oraz Wydziału Polonistyki ze specjalnością Kulturoznawstwo, studiowała i pracowała we Francji. Ukończyła m.in. szkolenie NVC Język serca w pracy z dziećmi i młodzieżą, a także liczne szkolenia instruktorskie ZHP w zakresie metod pracy z dziećmi oraz szkolenia liderów grup dziecięcych. Zaangażowana była w szkolenie animatorów Centrum Nauki Kopernik. Założycielka przedszkola i żłobka „Brzdące na łące”.

Brzdące na łące, to miejsce, które powstało z pasji i pragnienia pracy z dziećmi. Tutaj uczą się nie tylko Brzdące, ale cały zespół pracowników! Moją ambicją jest tworzyć miejsce przyjazne dzieciom i wykorzystujące potencjał młodych pedagogów. Do harmonijnego rozwoju dziecka niezbędne jest doświadczanie, swoboda działania i ekspresji oraz stawianie wyzwań. Takim miejscem są "Brzdące na łące"

Zuzanna Rodakowska

Wychowawczyni w żłobku

Zamknij

Zuzanna Rodakowska

Wychowawczyni w żłobku

W trakcie studiów na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie ze specjalna ze specjalnością wczesne wspomaganie rozwoju dziecka-wychowanie przedszkolne. Absolwentka Państwowej Szkoły Muzyczna im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Ukończyła Ukończyła szkolenie Pierwsza pomoc dzieciom.

O sobie: Zawsze czułam, że praca z dziećmi jest moim największym marzeniem. Serce skradły mi najmniejsze brzdące, które zaskakują mnie codziennie od nowa swoją pomysłowością i autentycznością. Każde dziecko staram się traktować indywidualnie pomagając mu rozwijać się prawidłowo. Najwiecej radości sprawiają mi zajęcia muzyczne z dzieciakami. Dzięki nim mogę dzielić się z brzdącami swoją drugą pasja czyli muzyką.

Joanna Mordak

Prowadząca zajęcia gordonowskie
Zamknij

Joanna Mordak

Prowadząca zajęcia gordonowskie

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego w zakresie Pedagogiki. Ukończyła Kurs umuzykalniania dzieci w wieku od 0 do 3 lat według teorii uczenia się muzyki Edwina E. Gordona.

O sobie: W pracy z dziećmi szczególną uwagę poświęcam edukacji przez sztukę. Dbam o to, aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa i swobody oraz umożliwić doświadczanie świata w sposób jak najbardziej przystępny dla nich. Staram się indywidualnie podchodzić do każdego dziecka.

Martyna Rudnicka

Logopeda
Zamknij

Martyna Rudnicka

Logopedka

Absolwentka Filologii Polskiej ze specjalnością nauczycielską i specjalizacją logopedyczną oraz studiów kulturoznawczych w Instytucie Slawistyki Zachodniej i Południowej na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Neurologopedia na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS. Ukończyła także Państwową Szkołe Muzyczną I i II stopnia im. K. Kurpińskiego.

Logopeda z powołania i wykształcenia. Od 2008 roku prowadzi indywidualną terapię logopedyczną dzieci i młodzieży z zaburzeniami mowy i języka, opóźnionym rozwojem mowy i trudnościami szkolnymi. Ukończyła szkolenie Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej oraz szkolenie dotyczące wspomagających i alternatywnych metod porozumiewania się – AAC. Uczestniczyła m.in. w warsztatach I i II stopnia z wykorzystania metody werbo-tonalnej w terapii dzieci z wadą słuchu oraz w warsztatach dotyczących diagnozy i metod terapii opóźnionego rozwoju mowy. Dba o prawidłowy rozwój mowy Brzdąców, prowadzi indywidualną terapię logopedyczną dzieci.

Do góry ^